Płaskie dachy

www.helenakowalik.pl

Płaski dach, o którym już wcześniej wspomniano, daje też możliwość łatwiejszego zamontowania solarów.

Solary są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, niestety kosztownym, pozwalającym na oszczędności uzyskiwane na przestrzeni lat użytkowania.

Dzięki takiej opcji można skonstruować bardzo dużą powierzchnię grzewczą, pozwalającą nie tylko na ogrzanie wody w całym domu, ale także i powietrza.

W dobie, gdy coraz więcej myślimy o ochronie środowiska i ekologii, rozwiązanie, jakim jest zamontowanie solarów i pozyskiwanie energii z tego źródła jest bardzo dobrym, ciekawym i na pewno innowacyjnym sposobem.

Budynek z płaskim dachem, zaopatrzony w solary, jest na pewno czymś rzadko jeszcze spotykanym w naszym kraju, jest rozwiązaniem innowacyjnym i wartym przemyślenia, w trakcie planowania i projektowania budynku.

Płaskie dachy pozwalają także na stworzenie bardzo przytulnej atmosfery na zewnątrz, ponieważ ich przedłużenie może nie tylko optycznie zmienić całą bryłę, ale pozwolić na uzyskanie zadaszenia nad danym terenem a co za tym idzie, wygospodarowanie ciekawego miejsca do odpoczynku, na jego zewnątrz.

warbud-beton.pl Warszawa